4.turnaj Školskej šachovej ligy

 

Poradie 4. open turnaja:

Por. Meno   Narodený Elo Škola, klub Body
1 Zuščin Martin 10.01.1999 2005 Gymnázium LS Bardejov 6,5
2 Holtman Teodor 22.08.1998 2243 Gymnázium LS Bardejov 6
3 Jenčopaľa Alexander 16.10.2004 1607 ZŠ B. Krpelca Bardejov 6
4 Volčko Richard 30.09.2001 2036 Gymnázium LS Bardejov 5,5
5 Chovancová Antónia 16.10.1997 1000 Gymnázium LS Bardejov 5,5
6 Buzinkay Adam 01.12.1998 1786 Gymnázium LS Bardejov 5
7 Čech Jakub 04.05.2002 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 5
8 Šofranková Katarína 25.05.1999 1214 ŠO ŠKM Stará Ľubovňa 5
9 Angelovič Adrián 27.09.2002 1000 ZŠ Raslavice 5
10 Tokarčíková Diana 20.11.2004 1334 ZŠ B. Krpelca Bardejov 5
11 Furman Maximilián Ján 19.04.2005 1247 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 5
12 Tokarčík Ján 16.11.2009 1241 ZŠ B. Krpalca Bardejov 5
13 Billý Benedikt 29.09.2002 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 5
14 Barútová Jana 22.06.1999 1000 SŠ J. Henischa Bardejov 4,5
15 Tokarčík Patrik 25.09.2006 1365 ZŠ B. Krpalca Bardejov 4,5
16 Šofranková Sofia 18.06.2003 1289 ŠK ŠKM Stará Ľubovňa 4,5
17 Jusko Martin 11.11.2004 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 4,5
18 Balon Peter 26.05.2008 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 4
19 Repka Adam 25.03.2001 1000 CSŠ-Gym. J.Bosca Bardejov 4
20 Petruš Daniel 22.02.2008 1000 ZŠ Lesnícka Prešov 4
21 Pivovarník Marek 25.11.1998 1000 Gymnázium LS Bardejov 4
22 Kozub Matej 12.04.2004 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 4
23 Koška Jiří 06.09.2007 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 4
24 Jura Michal 01.02.2009 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 4
25 Kapec Kristián 25.03.2004 1000 ZŠ Komenského Bardejov 4
26 Desák Oliver 04.08.1999 1000 SŠ J. Henischa Bardejov 4
27 Vertaľ Jozef 13.08.2002 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 4
28 Moravec Filip 07.02.2009 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 4
29 Bosák Oliver 07.01.2002 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 4
30 Duchnovský Patrik 15.02.2003 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 4
31 Novotný Milan 28.03.2007 1000 ZŠ Raslavice 4
32 Pangrác Daniel 09.02.2004 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 4
33 Polomský Peter 06.12.2007 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 4
34 Ščerbatý Alex 16.10.2005 1000 ZŠ Komenského Bardejov 4
35 Hudák Adrián 12.12.2004 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3,5
36 Krajňák Martin 06.11.2006 1000 ZŠ Komenského Bardejov 3,5
37 Vaľko Oliver 11.10.2007 1000 ZŠ Komenského Bardejov 3,5
38 Tyššová Veronika 28.10.2007 1000 ZŠ Komenského Bardejov 3,5
39 Ščešňak Štefan 11.10.2002 1000 ZŠ Raslavice 3
40 Angelovičová Alexandra 31.08.2003 1000 ZŠ Raslavice 3
41 Guliga Marcel 06.11.2007 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 3
42 Olšavský Peter 05.07.2006 1000 ZŠ Raslavice 3
43 Beňa Matej 16.04.2002 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3
44 Ondek Tomáš 20.05.2002 1000 ZŠ Raslavice 3
45 Roman Filip 28.05.2002 1000 ZŠ Komenského Bardejov 3
46 Pechanec Tobiáš 07.11.2006 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 3
47 Kotľar Marián 17.11.2005 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3
48 Homulka Šimon 07.10.2004 1000 ZŠ Raslavice 3
49 Gura Ondrej 15.06.2004 1000 CZŠ sv. Faustíny Dlhá Lúka 3
50 Quang Šimon 20.12.2008 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3
51 Jurčišinová-Kukľová Laura 12.04.2007 1000 CZŠ sv. Faustíny Dlhá Lúka 3
52 Olejárová Ella 03.11.2005 1000 ZŠ Komenského Bardejov 3
53 Kočerha Dávid 20.07.2002 1000 ZŠ Raslavice 2,5
54 Kiraly Norbert 13.10.1999 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 2,5
55 Vaľko Tomáš 18.03.2006 1000 ZŠ Komenského Bardejov 2,5
56 Kavuľa Samuel 04.10.2008 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 2,5
57 Čano Dávid 30.06.1998 1000 Gymnázium LS Bardejov 2,5
58 Kuchta Martin 15.12.2003 1000 ZŠ Raslavice 2
59 Hübler Matej 23.04.1998 1000 Gymnázium LS Bardejov 2
60 Nohavec Ján 24.07.2005 1000 ZŠ Komenského Bardejov 2
61 Kusava Kristián 12.12.2006 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 2
62 Gura František 19.12.2005 1000 CZŠ sv. Faustíny Dlhá Lúka 2
63 Petrišáková Karolína 23.08.2007 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 2
64 Roman Jakub 21.05.2010 1000 ZŠ Komenského Bardejov 2
65 Poklemba Lukáš 02.06.2009 1000 ZŠ Wolkerová Bardejov 2
66 Petrišák Tomáš 14.06.2010 1000 MŠ Komenského Bardejov 1,5
67 Varjan Peter 06.08.2008 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 1,5
68 Matúch Samuel 05.08.2009 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 1
69 Galejczuk Jakub Adam 19.05.2001 1000 ZŠ Komenského Bardejov 1
70 Marko Ján 21.06.2008 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 0

 

Poradie 4. turnaja ŠSL žiakov ZŠ:

Por. Meno ŠŠL Narodený Elo Klub Body
1 Jenčopaľa Alexander 56 16.10.2004 1501 ZŠ B. Krpalca Bardejov 6
2 Čech Jakub 54 04.05.2002 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 5
3 Angelovič Adrián 53 27.09.2002 1000 ZŠ Raslavice 5
4 Furman Maximilián Ján 52 19.04.2005 1247 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 5
5 Tokarčík Ján 51 16.11.2009 1241 ZŠ B. Krpalca Bardejov 5
6 Billý Benedikt 50 29.09.2002 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 5
7 Tokarčík Patrik 48,5 25.09.2006 1365 ZŠ B. Krpalca Bardejov 4,5
8 Jusko Martin 47,5 11.11.2004 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 4,5
9 Balon Peter 46 26.05.2008 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 4
10 Petruš Daniel 45 22.02.2008 1000 ZŠ Lesnícka Prešov 4
11 Kozub Matej 44 12.04.2004 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 4
12 Koška Jiří 43 06.09.2007 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 4
13 Jura Michal 42 01.02.2009 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 4
14 Kapec Kristián 41 25.03.2004 1000 ZŠ Komenského Bardejov 4
15 Vertaľ Jozef 40 13.08.2002 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 4
16 Moravec Filip 39 07.02.2009 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 4
17 Bosák Oliver 38 07.01.2002 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 4
18 Duchnovský Patrik 37 15.02.2003 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 4
19 Novotný Milan 36 28.03.2007 1000 ZŠ Raslavice 4
20 Pangrác Daniel 35 09.02.2004 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 4
21 Polomský Peter 34 06.12.2007 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 4
22 Ščerbatý Alex 33 16.10.2005 1000 ZŠ Komenského Bardejov 4
23 Hudák Adrián 31,5 12.12.2004 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3,5
24 Krajňák Martin 30,5 06.11.2006 1000 ZŠ Komenského Bardejov 3,5
25 Vaľko Oliver 29,5 11.10.2007 1000 ZŠ Komenského Bardejov 3,5
26 Ščešňak Štefan 28 11.10.2002 1000 ZŠ Raslavice 3
27 Guliga Marcel 27 06.11.2007 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 3
28 Olšavský Peter 26 05.07.2006 1000 ZŠ Raslavice 3
29 Beňa Matej 25 16.04.200ľ 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3
30 Ondek Tomáš 24 20.05.2002 1000 ZŠ Raslavice 3
31 Roman Filip 23 28.05.2002 1000 ZŠ Komenského Bardejov 3
32 Pechanec Tobiáš 22 07.11.2006 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 3
33 Kotľar Marián 21 17.11.2005 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3
34 Homulka Šimon 20 07.10.2004 1000 ZŠ Raslavice 3
35 Gura Ondrej 19 15.06.2004 1000 CZŠ sv. Faustíny Dlhá Lúka 3
36 Quang Šimon 18 20.12.2008 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3
37 Kočerha Dávid 16,5 20.07.2002 1000 ZŠ Raslavice 2,5
38 Vaľko Tomáš 15,5 18.03.2006 1000 ZŠ Komenského Bardejov 2,5
39 Kavuľa Samuel 14,5 04.10.2008 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 2,5
40 Kuchta Martin 13 15.12.2003 1000 ZŠ Raslavice 2
41 Nohavec Ján 12 24.07.2005 1000 ZŠ Komenského Bardejov 2
42 Kusava Kristián 11 12.12.2006 1000 ZŠ B. Krpelca Bardejov 2
43 Gura František 10 19.12.2005 1000 CZŠ sv. Faustíny Dlhá Lúka 2
44 Roman Jakub 9 21.05.2010 1000 ZŠ Komenského Bardejov 2
45 Poklemba Lukáš 8 02.06.2009 1000 ZŠ Wolkerová Bardejov 2
46 Petrišák Tomáš 6,5 14.06.2010 1000 MŠ Komenského Bardejov 1,5
47 Varjan Peter 5,5 06.08.2008 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 1,5
48 Matúch Samuel 4 05.08.2009 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 1
49 Galejczuk Jakub Adam 3 19.05.2001 1000 ZŠ Komenského Bardejov 1
50 Marko Ján 1 21.06.2008 1000 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 0

 

Poradie 4. turnaja ŠSL žiačok ZŠ:

Por. Meno ŠŠL Narodený Elo Klub Body
1 Tokarčíková Diana 12 20.11.2004 1334 ZŠ B. Krpelca Bardejov 5
2 Šofranková Sofia 10,5 18.06.2003 1289 ŠK ŠKM Stará Ľubovňa 4,5
3 Tyššová Veronika 8,5 28.10.2007 1000 ZŠ Komenského Bardejov 3,5
4 Angelovičová Alexandra 7 31.08.2003 1000 ZŠ Raslavice 3
5 Jurčišinová-Kukľová Laura 6 12.04.2007 1000 CZŠ sv. Faustíny Dlhá Lúka 3
6 Olejárová Ella 5 03.11.2005 1000 ZŠ Komenského Bardejov 3
7 Petrišáková Karolína 3 23.08.2007 1000 ZŠ Wolkerova Bardejov 2

 

Poradie 4. turnaja ŠŠL družstiev ZŠ:

Por. Družstvo Hráči Body ŠŠL
1 ZŠ B. Krpelca Bardejov A Jenčopaľa 6, Čech 5, Tokarčíková 5 16 19
2-3 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov A Furman 5, Jusko 4,5, Vertaľ 4 13,5 17,5
2-3 ZŠ B. Krpelca Bardejov B Tokarčík J. 5, Tokarčík P. 4,5, Balon 4 13,5 17,5
4 ZŠ Wolkerova Bardejov A Billý 5, Kozub 4, Koška 4 13 16
5-6 ZŠ Raslavice A Angelovič 5, Novotný 4, Ščešňák 3 12 14,5
5-6 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov B Moravec 4, Bosák O. 4, Pangrác 4 12 14,5
7 ZŠ Komenského Bardejov A Kapec 4, Ščerbatý 4, Krajňák 3,5 11,5 13
8 ZŠ B. Krpelca Bardejov C Polomský 4, Hudák 3,5, Guliga 3 10,5 12
9-10 ZŠ Wolkerová Bardejov B Jura 4, Duchnovský 4, Petrišáková 2 10 10,5
9-10 ZŠ Komenského Bardejov B Vaľko O. 3,5, Tyššová 3,5, Roman F. 3 10 10,5
11-12 ZŠ Raslavice B Angelovičová 3 Olšavský 3, Ondek 3 9 8,5
11-12 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov C Beňa 3, Kotľár 3, Quang 3 9 8,5
13 CZŠ sv. Faustíny Dlhá Lúka Gura O. 3, Jurčišinová-Kukľová 3, Gura F. 2 8 7
14-15 ZŠ Raslavice C Homulka 3, Kočerha 2,5, Kuchta 2 7,5 5,5
14-15 ZŠ Komenského Bardejov C Olejárová 3, Vaľko 2,5, Nohavec 2 7,5 5,5
16 ZŠ B. Krpelca Bardejov D Pechanec 3, Kusava 2 5 4
17 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov D Kavuľa 2,5, Varjan 1,5 4 3
18-19 ZŠ Komenského Bardejov D Roman J, 2, Galejczuk 1 3 1,5
18-19 ZŠ Wolkerová Bardejov C Poklemba 2, Matúch 1 3 1,5

 

Stredné školy

Pradie 4. turnaja ŠŠL žiakov SŠ:

Por. Meno ŠŠL Narodený Elo Škola, klub Body
1 Zuščin Martin 16,5 10.01.1999 2005 Gymnázium LS Bardejov 6,5
2 Holtman Teodor 15 22.08.1998 2243 Gymnázium LS Bardejov 6
3 Volčko Richard 13,5 30.09.2001 2036 Gymnázium LS Bardejov 5,5
4 Buzinkay Adam 12 01.12.1998 1786 Gymnázium LS Bardejov 5
5 Repka Adam 10 25.03.2001 1000 CSŠ-Gymn.J.Bosca Bardejov 4
6 Pivovarník Marek 9 25.11.1998 1000 Gymnázium LS Bardejov 4
7 Desák Oliver 8 04.08.1999 1000 SŠ J. Henischa Bardejov 4
8 Kiraly Norbert 5,5 13.10.1999 1000 CSŠ-Gymn.J.Bosca Bardejov 2,5
9 Čano Dávid 4,5 30.06.1998 1000 Gymnázium LS Bardejov 2,5
10 Hübler Matej 3 23.04.1998 1000 Gymnázium LS Bardejov 2

 

Poradie 4. turnaja ŠŠL žiačok SŠ:

Por. Meno ŠŠL Narodený Elo Škola, klub Body
1 Chovancová Antónia 8,5 16.10.1997 1000 Gymnázium LS Bardejov 5,5
2 Šofranková Katarína 7 25.05.1999 1214 ŠO ŠKM Stará Ľubovňa 5
3 Barútová Jana 5,5 22.06.1999 1000 SŠ J. Henischa Bardejov 4,5

 

Poradie 4. turnaja ŠŠL družstiev SŠ:

Por. Družstvo Hráči body ŠŠL
1 Gymn. L. S. Bardejov A Zuščin 6,5, Holtman 6, Volčko 5,5 18 5
2 Gymn. L. S. Bardejov B Chovancová  5,5, Buzinkay 5, Pivovarník 4 14,5 4
3 SŠ J. Henischa Bardejov Barútová 4,5, Desák 4 8,5 3
4 CSŠ-Gymn.J.Bosca Bardejov Repka 4, Kiraly 2,5 6,5 2
4 Gymn. L. S. Bardejov C Čano 2,5, Hübler 2 4,5 1

 

Žiaci ZŠ po 4 turnajoch:

Por. Hráč Škola, klub    1 2 3 4 5 6 Spolu
1 Jenčopaľa Alexander ZŠ B. Krpalca Bardejov 35 43,5 43,5 56 178
2 Angelovič Adrián ZŠ Raslavice 31 41 41 53 166
3 Billy Benedikt ZŠ Wolkerova Bardejov 32 42 39,5 50 163,5
4 Tokarčík Patrik ZŠ B. Krpalca Bardejov 33,5 38,5 42,5 48,5 163
5 Furman Maximilián CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 28,5 36 37,5 52 154
6 Jusko Martin CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 25 34 34 47,5 140,5
7 Balon Peter ZŠ B. Krpelca Bardejov 22 37,5 32 46 137,5
8 Kozub Matej ZŠ Wolkerova Bardejov 30 33 30 44 137
9 Tokarčík Ján ZŠ B. Krpelca Bardejov 23 40 21 51 135
10 Hudák Adrián CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 26,5 32 38,5 31,5 128,5
11 Jura Michal ZŠ Wolkerova Bardejov 15 28 31 42 116
12 Koška Jiří ZŠ Wolkerova Bardejov 12 30 26,5 43 111,5
13 Guliga Marcel ZŠ B. Krpelca Bardejov 17,5 31 27,5 27 103
14 Kozub Matej ZŠ Wolkerova Bardejov 30 33 30 93
15 Potyčný Daniel ZŠ Wolkerova Bardejov 27,5 35 28,5 91
16 Čech Jakub ZŠ B. Krpelca Bardejov 36 54 90
17 Ščešňak Štefan ZŠ Raslavice 18,5 26 13 28 85,5
18 Polomský Peter ZŠ B. Krpelca Bardejov 8,5 25 9 34 76,5
19 Vertaľ Jozef CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 10 22 40 72
20 Novotný Milan ZŠ Raslavice 2 5,5 24,5 36 68
21 Pangrác Daniel CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 5 17 10 35 67
22 Homulka Šimon ZŠ Raslavice 7,5 4,5 33 20 65
23 Kočerha Dávid ZŠ Raslavice 14 20 14 16,5 64,5
24 Mizerák Šimon CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 13 22 23 58
25 Moravec Filip CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 10,5 8 39 57,5
26 Kuchta Martin ZŠ Raslavice 23 18 13 54
27 Kusava Kristián ZŠ B. Krpelca Bardejov 16,5 11 15 11 53,5
28 Pechanec Tobiaš ZŠ B. Krpelca Bardejov 9,5 20 22 51,5
29 Mackanič Adam ZŠ Wolkerova Bardejov 24 24 48
30 Petruš Daniel ZŠ Lesnícka Prešov 45 45
31-32 Kukľa Timotej CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 18 25,5 43,5
31-32 Olšavský Peter ZŠ Raslavice 6 11,5 26 43,5
33 Roman Filip ZŠ Komenského Bardejov 19 23 42
34 Kapec Kristián ZŠ Komenského Bardejov 41 41
35 Katrinič Adam ZŠ Wolkerova Bardejov 20,5 19 39,5
36 Ščerbatý Alex ZŠ Komenského Bardejov 6 33 39
37 Bosák Oliver CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 38 38
38 Duchnovský Patrik ZŠ Wolkerova Bardejov 37 37
39 Virgala Juraj ZŠ Pod Vinbargom Bardejov 35 35
40 Ondek Tomáš ZŠ Raslavice 9 24 33
41 Krajňák Martin ZŠ Komenského Bardejov 30,5 30,5
42 Vaľko Oliver ZŠ Komenského Bardejov 29,5 29,5
43-44 Jaszay Dávid CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 29 29
43-44 Kotľár Marián CZŠ sv. Faustiny Dlhá Lúka 8 21 29
44 Beňa Matej CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3,5 25 28,5
46 Gura Ondrej CZŠ sv. Faustiny Dlhá Lúka 7 19 26
47-48 Gura František CZŠ sv. Faustiny Dlhá Lúka 15 10 25
47-48 Roman Jakub ZŠ Komenského Bardejov 16 9 25
49 Adamišin Filip CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 16 7 23
50 Bosák Marko CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 21 21
51 Mihálik Viliam CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 19,5 19,5
52 Quang Šimon CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 18 18
53 Hoľpit Tobiáš CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 17 17
54 Vaľko Tomáš ZŠ Komenského Bardejov 15,5 15,5
55 Kavuľa Samuel CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 14,5 14,5
56 Alexovič Erik ZŠ Vinbarg Bardejov 13,5 13,5
57 Dupľák Denis ZŠ Vinbarg Bardejov 12,5 12,5
58 Nohavec Ján ZŠ Komenského Bardejov 12 12
59 Poklemba Lukáš ZŠ Wolkerová Bardejov 3 8 11
60 Matúch Samuel ZŠ Wolkerova Bardejov 4 4 8
61 Varjan Peter CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 2 5,5 7,5
62 Petrišák Tomáš MŠ Komenského Bardejov 6,5 6,5
63-64 Galejczuk Jakub Adam ZŠ Komenského Bardejov 3 3
63-64 Hoľpit Benjamín CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3 3
65 Delej Matej ZŠ B. Krpelca Bardejov 2 2
66 Marko Ján CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 1 1

 

Žiačky ZŠ po 4 turnajoch:

Por. Hráč Škola, klub 1 2 3 4 5 6 Spolu
1 Tokarčíková Diana ZŠ B. Krpelca Bardejov 5 5 8 12 30
2 Angelovičová Alexandra ZŠ Raslavice 3,5 11 7 21,5
3 Šofranková Sofia ŠK ŠKM Stará Ľubovňa 9,5 10,5 20
4 Olejárová Ella ZŠ Komenského Bardejov 5 5 10
5 Tyššová Veronika ZŠ Komenského Bardejov 8,5 8,5
6 Juršišinová-Kukľová Laura CZŠ sv. Faustíny Dlhá Lúka 6 6
7-8 Exnarová Rafaela CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 2 3,5 5,5
7-8 Gracová Alesia CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 2 3,5 5,5
9 Petrišáková Karolína ZŠ Wolkerova Bardejov 3 3
10 Purdešová Terézia ZŠ Komenského Bardejov 2 2

 

Poradie družstiev ZŠ po 4 turnajoch

Por. Škola, klub 1 2 3 4 5 6 Spolu
1 ZŠ B. Krpelca Bardejov 10 13 15 19 57
2 ZŠ Wolkerova Bardejov 9 12 12 16 49
3 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 8 10 13 17,5 48,5
4 ZŠ B. Krpalca Bardejov B 6 11 11 17,5 45,5
5 ZŠ Raslavice 7 8,5 14 14,5 44
6 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov B 4 7 9,5 14,5 35
7 ZŠ Wolkerova Bardejov B 5 8,5 6,5 10,5 30,5
8 ZŠ B. Krpelca Bardejov C 3 2 8 12 25
9 ZŠ Raslavice B 2 3 9,5 8,5 23
10 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov C 1 6 5 8,5 20,5
11 ZŠ Komenského Bardejov 6,5 13 19,5
12 ZŠ Komenského Bardejov B 2 10,5 12,5
13 CZŠ sv. Faustiny Dlhá Lúka 4,5 7 11,5
14-15 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov D 4,5 2 3 9,5
14-15 ZŠ Raslavice C 4 5,5 9,5
16 ZŠ B. Krpelca Bardejov D 3 4 7
17 ZŠ Komenského Bardejov C 5,5 5,5
18-19 ZŠ Komenského Bardejov D 1,5 1,5
18-19 ZŠ Wolkerova Bardejov C 1,5 1,5
20 ZŠ Vinbarg Bardejov 1 1

 

Žiaci SŠ po 4 turnajoch:

Por. Hráč Škola, klub 1 2 3 4 5 6 Spolu
1 Zuščin Martin Gymnázium L. S. BJ 12 10,5 15,5 16,5 55
2 Buzinkay Adam Gymnázium L. S. BJ 9 12 10 12 43
3 Volčko Richard Gymnázium L. S. BJ 14,5 14,5 13,5 42,5
4 Pivovarník Marek Gymnázium L. S. BJ 13 12 9 34
5 Špirko Ján Gymnázium L. S. BJ 10,5 9 11 30,5
6 Desák Oliver SŠ J. Henischa BJ 6 7 6,5 8 27,5
7 Holtman Teodor Gymnázium L. S. BJ 13 15 28
8-9 Hübler Matej Gymnázium L. S. BJ 6 5 8 3 22
8-9 Repka Adam CSŠ-Gymn. J. Bosca BJ 4 8 10 22
10 Hudák Matúš CSŠ-Gymn. J. Bosca BJ 3 3,5 6,5
11 Kiraly Norbert CSŠ-Gymn. J. Bosca BJ 5,5 5,5
12 Čano Dávid Gymnázium LS BJ 4,5 4,5
13 Novák Martin Gymnázium L. S. BJ 3,5 3,5
14 Kuchta Marek SŠ J. Henischa BJ 2 2

 

Žiačky SŠ po 4 turnajoch:

Por. Hráč Škola, klub 1 2 3 4 5 6 Spolu
1 Chovancová Antónia Gymnázium L. S. BJ 7 6,5 5,5 8,5 27,5
2 Barútová Janna SŠ J. Henischa BJ 3,5 8 8 5,5 25
3 Ferková Dominika Gymnázium L. S. BJ 8,5 12 20,5
4 Poláková Eva SŠ J. Henischa BJ 9 6,5 15,5
5 Petrišáková Katarína Gymnázium L. S. BJ 5 5 10
6 Šofranková Katarína ŠO ŠKM Stará Ľubovňa 7 7
7 Furmanová Mária CSŠ-Gymn. J. Bosca BJ 1 1

 

Poradie družstiev SŠ po 4 turnajoch

Por. Škola, klub 1 2 3 4 5 6 Spolu
1 Gymnázium L. S. Bardejov 5 4 4 5 18
2 Gymnázium L. S. Bardejov B 4 3 3 4 14
3 SŠ J. Henischa Bardejov 3 2 2 3 10
4 Gymnázium L. S. Bardejov C 2 1 1 1 5
5 CSŠ-Gymn. J. Bosca  Bardejov 1 2 3

 

Poznámka: 5. turnaj ŠŠL bude 13. marca 2017 (pondelok).

 

Mgr. Anton Dubovecký, v. r.                                                Ľuboš Tokarčík

predseda OR SAŠŠ                                                         riaditeľ turnaja

Adresa