Školská šachová liga- záverečné vyhodnotenie

Záverečný turnaj bude 6.6.2017-UTOROK !

Konečné poradie – žiaci ZŠ

Por. Hráč Škola, klub    1 2 3 4 5 6 Spolu
1 Jenčopaľa Alexander ZŠ B. Krpelca Bardejov 35 43,5 43,5 56 52,5 195,5
2 Angelovič Adrián ZŠ Raslavice 31 41 41 53 47,5 49 190,5
3 Billy Benedikt ZŠ Wolkerova Bardejov 32 42 39,5 50 51 46,5 189,5
4 Tokarčík Patrik ZŠ B. Krpelca Bardejov 33,5 38,5 42,5 48,5 45,5 50,5 187
5 Tokarčík Ján ZŠ B. Krpelca Bardejov 23 40 21 51 43 51,5 185,5
6 Čech Jakub ZŠ B. Krpelca Bardejov 36 54 44 47,5 181,5
7 Furman Maximilián CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 28,5 36 37,5 52 46,5 45,5 181,5
8 Koška Jiří ZŠ Wolkerova Bardejov 12 30 26,5 43 49 41 163
9 Jura Michal ZŠ Wolkerova Bardejov 15 28 31 42 40 43,5 156,5
10 Jusko Martin CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 25 34 34 47,5 37 35 153,5
11 Balon Peter ZŠ B. Krpelca Bardejov 22 37,5 32 46 50 23 152,5
12 Kozub Matej ZŠ Wolkerova Bardejov 30 33 30 44 27,5 44,5 151,5
13 Hudák Adrián CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 26,5 32 38,5 31,5 30,5 36 138
14 Potyčný Daniel ZŠ Wolkerova Bardejov 27,5 35 28,5 28,5 39 131
15 Kapec Kristián ZŠ Komenského Bardejov 41 34 42,5 117,5
16 Pangrác Daniel CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 5 17 10 35 29,5 28,5 110
17 Vertaľ Jozef CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 10 22 40 34 106
18 Guliga Marcel ZŠ B. Krpelca Bardejov 17,5 31 27,5 27 15 14,5 103
19 Moravec Filip CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 10,5 8 39 26,5 27 103
20 Vaľko Oliver ZŠ Komenského Bardejov 29,5 38 33 101,5
21 Novotný Milan ZŠ Raslavice 2 5,5 24,5 36 32 8 100,5
22 Polomský Peter ZŠ B. Krpelca Bardejov 8,5 25 9 34 17 21 97
23 Mizerák Šimon CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 13 22 23 39 97
24 Ščešňak Štefan ZŠ Raslavice 18,5 26 13 28 24 96,5
25 Homulka Šimon ZŠ Raslavice 7,5 4,5 33 20 12,5 20 85,5
26 Kusava Kristián ZŠ B. Krpelca Bardejov 16,5 11 15 11 42 11 84,5
27 Ondek Tomáš ZŠ Raslavice 9 24 20 25 78
28-29 Duchnovský Patrik ZŠ Wolkerova Bardejov 37 35 4,5 76,5
28-29 Kukľa Timotej CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 18 25,5 33 76,5
30 Krajňák Martin ZŠ Komenského Bardejov 30,5 23 22 75,5
31 Pechanec Tobiaš ZŠ B. Krpelca Bardejov 9,5 20 22 24 75,5
32 Roman Filip ZŠ Komenského Bardejov 19 23 29,5 71,5
33 Roman Jakub ZŠ Komenského Bardejov 16 9 8 37 70
34 Vaľko Tomáš ZŠ Komenského Bardejov 15,5 21 32 68,5
35 Kočerha Dávid ZŠ Raslavice 14 20 14 16,5 10 5,5 64,5
36 Ščerbatý Alex ZŠ Komenského Bardejov 6 33 5 18 62
37 Vanta Kevin ZŠ Komenského Bardejov 18 38 56
38 Mihálik Viliam CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 19,5 36 55,5
39 Kuchta Martin ZŠ Raslavice 23 18 13 54
40 Bosák Martin CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 21 31 52
41 Mackanič Adam ZŠ Wolkerova Bardejov 24 24 48
42 Beňa Matej CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3,5 25 19 47,5
43 Petruš Daniel ZŠ Lesnícka Prešov 45 45
44 Olšavský Peter ZŠ Raslavice 6 11,5 26 43,5
45 Hudák Michal ZŠ Lermontovova Košice 41 41
46 Krumlovský Matej ZŠ Komenského Bardejov 40 40
47 Katrinič Adam ZŠ Wolkerova Bardejov 20,5 19 39,5
48 Gura Ondrej CZŠ sv. Faustiny Dlhá Lúka 7 19 12,5 38,5
49 Bosák Oliver CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 38 38
50 Virgala Juraj ZŠ Pod Vinbargom Bardejov 35 35
51 Quang Šimon CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 18 16 34
52 Fertaľ Šimon CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 22 9 31
53 Poklemba Lukáš ZŠ Wolkerová Bardejov 3 8 11,5 7 29,5
54 Jaszay Dávid CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 29 29
55 Kotľár Marián CZŠ sv. Faustiny Dlhá Lúka 8 21 29
56-57 Bajusz Simon ZŠ Komenského Bardejov 14 13,5 27,5
56-57 Delej Matej ZŠ B. Krpelca Bardejov 2 25,5 27,5
58 Kuruc Dominik ZŠ Wolkerova Bardejov 26 26
59 Gura František CZŠ sv. Faustiny Dlhá Lúka 15 10 25
60 Matúch Samuel ZŠ Wolkerova Bardejov 4 4 7 10 25
61 Adamišin Filip CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 16 7 23
62 Hoľpit Tobiáš CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 17 3,5 20,5
63 Kuľka Jakub CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 19 19
64 Kavuľa Samuel CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 14,5 3,5 18
65 Duleba Denis ZŠ Wolkerova Bardejov 17 17
66 Baláž Šimon ZŠ Komenského Bardejov 16 16
67 Petrišák Tomáš MŠ Komenského Bardejov 6,5 9 15,5
68 Alexovič Erik ZŠ Vinbarg Bardejov 13,5 13,5
69 Varjan Peter CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 2 5,5 6 13,5
70 Dupľák Denis ZŠ Vinbarg Bardejov 12,5 12,5
71 Nohavec Ján ZŠ Komenského Bardejov 12 12
72-73 Galejczuk Jakub Adam ZŠ Komenského Bardejov 3 3
72-73 Hoľpit Benjamín CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 3 3
74 Marko Ján CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 1 2 3
75 Dubovecký Daniel ZŠ Komenského Bardejov 2,5 2,5

 

Konečné poradie – žiačky ZŠ

Por. Hráč Škola, klub 1 2 3 4 5 6 Spolu
1 Tokarčíková Diana ZŠ B. Krpelca Bardejov 5 5 8 12 13 12 45
2 Šofranková Sofia ZŠ a MŠ Ľubotín 9,5 10,5 11 13 44
3 Angelovičová Alexandra ZŠ Raslavice 3,5 11 7 9,5 31
4 Olejárová Ella ZŠ Komenského Bardejov 5 5 6,5 16,5
5 Gracová Alesia CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 2 3,5 2,5 8,5 16,5
6 Petrišáková Karolína ZŠ Wolkerova Bardejov 3 5 5 13
7 Exnarová Rafaela CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 2 3,5 4 9,5
8-9 Hudáková Nina ZŠ Lermontovovfá Košice 8,5 8,5
8-9 Tyššová Veronika ZŠ Komenského Bardejov 8,5 8,5
10 Knapová Nicol ZŠ Wolkerova Bardejov 6,5 6,5
11 Juršišinová-Kukľová Laura CZŠ sv. Faustíny Dlhá Lúka 6 6
12 Purdešová Terézia ZŠ Komenského Bardejov 2 4 6
13 Hovancová Mária ZŠ Wolkerova Bardejov 2 2

 

Konečné poradie družstiev ZŠ

Por. Škola, klub 1 2 3 4 5 6 Spolu
1 ZŠ B. Krpelca Bardejov 10 13 15 19 17 17 91
2 ZŠ Wolkerova Bardejov 9 12 12 16 16 16 81
3 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov 8 10 13 17,5 15 14 77,5
4 ZŠ B. Krpalca Bardejov B 6 11 11 17,5 13,5 14 73
5 ZŠ Raslavice 7 8,5 14 14,5 12 10,5 66,5
6 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov B 4 7 9,5 14,5 13,5 10,5 59
7 ZŠ Wolkerova Bardejov B 5 8,5 6,5 10,5 11 9 50,5
8 ZŠ Komenského Bardejov 6,5 13 9 14 42,5
9 ZŠ B. Krpelca Bardejov C 3 2 8 12 8 6 39
10 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov C 1 6 5 8,5 10 7,5 38
11 ZŠ Raslavice B 2 3 9,5 8,5 4,5 4 36
12 ZŠ Komenského Bardejov B 2 10,5 6 12 30,5
13 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov D 4,5 2 3 7 2 18,5
14 ZŠ Komenského Bardejov C 5,5 2 7,5 15
15 CZŠ sv. Faustiny Dlhá Lúka 4,5 7 11,5
16 ZŠ Raslavice C 4 5,5 9,5
17 ZŠ Wolkerova Bardejov C 1,5 3 5 9,5
18 ZŠ B. Krpelca Bardejov D 3 4 7
19 ZŠ Lermontovova Košice 4,.5 4,5
20 ZŠ Komenského Bardejov D 1,5 2 3,5
21 ZŠ Wolkerova Bardejov D 2 2
22 CSŠ-CZŠ sv. Egídia Bardejov E 1 1
23 ZŠ Vinbarg Bardejov 1 1

 

Konečné poradia – žiaci SŠ

Por. Hráč Škola, klub 1 2 3 4 5 6 Spolu
1 Holtman Teodor Gymnázium L. S. BJ 13 15 16 15 59
2 Zuščin Martin Gymnázium L. S. BJ 12 10,5 15,5 16,5 12,5 12 57
3 Volčko Richard Gymnázium L. S. BJ 14,5 14,5 13,5 13,5 56
4 Buzinkay Adam Gymnázium L. S. BJ 9 12 10 12 11 14 49
5 Pivovarník Marek Gymnázium L. S. BJ 13 12 9 10 5,5 44
6 Špirko Ján Gymnázium L. S. BJ 10,5 9 11 9,5 39
7 Desák Oliver SŠ J. Henischa BJ 6 7 6,5 8 9 8,5 32,5
8 Hübler Matej Gymnázium L. S. BJ 6 5 8 3 7,5 11 32,5
9 Repka Adam CSŠ-Gymn. J. Bosca BJ 4 8 10 7 29
10 Novák Martin Gymnázium L. S. BJ 3,5 5 4 12,5
11-12 Čano Dávid Gymnázium LS BJ 4,5 4 4 12,5
11-12 Hudák Matúš CSŠ-Gymn. J. Bosca BJ 3 3,5 6,5
13 Kiraly Norbert CSŠ-Gymn. J. Bosca BJ 5,5 5,5
14 Kuchta Marek SŠ J. Henischa BJ 2 2

 

Konečné poradie – žiačky SŠ

Por. Hráč Škola, klub 1 2 3 4 5 6 Spolu
1 Chovancová Antónia Gymnázium L. S. BJ 7 6,5 5,5 8,5 5,5 27,5
2 Barútová Janna SŠ J. Henischa BJ 3,5 8 8 5,5 4,5 8,5 30
3 Šofranková Katarína OA Stará Ľubovňa 7 7 7 21
4 Ferková Dominika Gymnázium L. S. BJ 8,5 12 20,5
5 Poláková Eva SŠ J. Henischa BJ 9 6,5 15,5
6 Petrišáková Katarína Gymnázium L. S. BJ 5 5 10
7 Furmanová Mária CSŠ-Gymn. J. Bosca BJ 1 1

 

Konečné poradie družstiev SŠ

Por. Škola, klub 1 2 3 4 5 6 Spolu
1 Gymnázium L. S. Bardejov 5 4 4 5 4 4 26
2 Gymnázium L. S. Bardejov B 4 3 3 4 3 3 20
3 SŠ J. Henischa Bardejov 3 2 2 3 2 2 14
4 Gymnázium L. S. Bardejov C 2 1 1 1 1 1 76
5 CSŠ-Gymn. J. Bosca  Bardejov 1 2 3

 

Výsledky spracoval Mgr. Dzuriš

 

Poznámka: záverečný turnaj ŠŠL bude 5. júna 2017 (pondelok).

 

 

Mgr. Anton Dubovecký, v. r.                                                Ľuboš Tokarčík

predseda OR SAŠŠ                                                         riaditeľ turnaja

 

 

 

Najbližšie udalosti

  1. Open Tatry 2018

    30. septembra @ 8:00 am - 7. októbra @ 5:00 pm
  2. World Chess Championship 2018

    9. novembra @ 8:00 am - 28. novembra @ 5:00 pm

Adresa

Štatistiky

  • 0
  • 31
  • 4 348
  • 561 417